Подзвоніть мені
Дата заезда
Дата выезда
Категорія
Дорослих
Дітей
Телефон
Ім'я
Подзвоніть мне
Бронювання столу
Дата
Час
Гостей
Телефон
Ім'я
Забронювати
Контроль якості
Будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите свій відгук. Ми цінуємо Ваш вибір і піклуємося про те, щоб відпочинок був максимально комфортним.
Тому, нам важливо отримати від Вас зворотній зв’язок і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.
Ім'я
Телефон
Відгук
Надіслати
Бронювання
Дата
Час
Гостей
Телефон
Ім'я
Забронювати
Перезвоните мне
Телефон
Чекаю дзвінок
Хочу оздоровлення
Ім'я
Дата
Телефон
Замовити

Ресторан

Адміністратор ресторану Знахар: 067-785-88-89


Пані та панове! Заміський ресторан «Знахар», розташований при комплексі відпочинку Sosnovel, пропонує Вам скуштувати страви української кухні в поєднанні з авторським меню «Секрети давніх цілителів». Ми готуємо для Вас із сезонних місцевих продуктів. У нас тільки добірне м’ясо для стейків і шашликів, а також найсвіжіша, щойно виловлена риба. Гордість ресторану – авторські страви «Рецепти здоров’я від Знахаря».
Будь-яке свято стане незабутньою подією для наших гостей завдяки авторській подачі страв і високому рівню обслуговування!

У ресторані «Знахар» є три зали місткістю 300, 70 і 30 осіб. Зали чудово підходять для проведення таких заходів як конференції, бенкети, дитячі та тематичні свята. Надаємо необхідну апаратуру і обладнання, а також проводимо повну організацію Вашого свята. Раді бачити Вас у нашому ресторані «Знахар»!
Впевнені, Вам сподобаються наші страви та відпочинок у гармонії з природою!

Смачного!

Меню
Ресторан
Страви

Декілька разів на місяць ми надсилаємо нашим передплатникам інформацію про бонуси та спеціальні пропозиції на відпочинок і заходи.

Приєднуйся до нас!

Гарного відпочинку!=)