Подзвоніть мені
Дата заезда
Дата выезда
Категорія
Дорослих
Дітей
Телефон
Ім'я
Подзвоніть мне
Бронювання столу
Дата
Час
Гостей
Телефон
Ім'я
Забронювати
Контроль якості
Будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите свій відгук. Ми цінуємо Ваш вибір і піклуємося про те, щоб відпочинок був максимально комфортним.
Тому, нам важливо отримати від Вас зворотній зв’язок і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.
Ім'я
Телефон
Відгук
Надіслати
Бронювання
Дата
Час
Гостей
Телефон
Ім'я
Забронювати
Перезвоните мне
Телефон
Чекаю дзвінок
Хочу оздоровлення
Ім'я
Дата
Телефон
Замовити

Соляні кімнати

Галотерапія (соляні печери) – немедикаментозний метод лікування у відтвореному унікальному мікрокліматі природних соляних печер.
Комплекс «Сосновель» у співпраці зі спеціалістами оздоровчо-реабілітаційного центру «Сосни» дають Вам унікальну можливість використовувати лікування мікрокліматом соляної кімнати, створеної кращими спеціалістами України з кам’яної солі Солотвинських і Артемівських шахт (близько 8 тонн натуральних соляних брил віком понад 300 млн років).
Спеціаліст центру «Сосни» проведе безкоштовну консультацію, розповість про особливості лікування у соляній кімнаті, врахує особливості кожного пацієнта і призначить оптимальне фізіотерапевтичне лікування (без застосування ліків, на основі фізичних вправ і особливостей організму).

«Соляні печери» комплексу «Сосновель» представлені двома кімнатами:
 • Соляна кімната «Карбон» (загального користування)
 • Соляна релакс-кімната «Девон» (для індивідуального обслуговування)
Соляна печера «Карбон»
Соляна печера «Карбон»
Соляна релакс-кімната «Девон»

Соляна печера «Карбон»

Соляна печера «Карбон» – це приміщення, облицьоване блоками кам’яної солі природного походження Солотвинських і Артемівських шахт, яким понад 300 млн років.
Галотерапія – це комплексне лікування, рекомендоване дорослим і дітям для підвищення імунітету, контролю астми та алергічних реакцій, лікування бронхіту, обструктивного бронхіту, аденоїдиту, синдрому хронічної втоми тощо.

Надзвичайний мікроклімат і атмосфера, що тут панує, дають можливість чудово відпочити, оздоровитися та накопичити безліч позитивної енергії.
Також Ви можете доповнити сеанс лікування кисневими коктейлями, фіточаями та фрешами, що мають корисні властивості.

*Карбон (кам’яновугільний період) – передостанній (п’ятий) геологічний період палеозойської ери. Почався 358,9 ± 0,4 млн років тому, закінчився 298,9 ± 0,15 млн років тому. Тривав близько 60 млн років. Назву отримав через сильне вуглеутворення у цей період.

Соляна релакс-кімната «Девон»

Соляна релакс-кімната «Девон» – це приміщення, де відтворено мікроклімат і атмосферу натуральної соляної печери. Печера облицьована блоками кам’яної солі природного походження Солотвинських і Артемівських шахт, яким близько 400 млн років.

До Ваших послуг тут масаж, спа-процедури (обгортання тощо), чайна церемонія.

Це місце, де можна приємно розслабитися, оздоровитися та відпочити, а також пережити незабутні враження, залишившись на ніч. Тут сни мають свій власний ритм.

*Девон (девонський період, девонська система) – четвертий геологічний період палеозойської ери. Почався419,2 ± 3,2 млн років тому, закінчився 358,9 ± 0,4 млн років тому. Отже, тривав близько 60 млн років. Цей період багатий на біотичні події. Життя бурхливо розвивалося та освоювало нові екологічні ніші.
Разове відвідування соляної печери «Карбон», 30 хвилин 100 грн
Відвідування соляної печери «Девон», 30 хвилин 200 грн
Пакет «Релакс-кімната», всі види масажу в соляній печері «Девон», відтворення мікроклімату і атмосфери натуральної соляної печери допоможуть Вам поєднати відпочинок із корисними масажними процедурами на Ваш вибір або за призначенням лікаря. Масаж оплачується окремо. 100 грн
Діти до 7 років – у супроводі дорослих безкоштовно

КОМУ ПОКАЗАНО ЛІКУВАННЯ У СОЛЯНІЙ КІМНАТІ

 • дорослим і дітям, які схильні до частих застуд;
 • тим, хто страждає на захворювання ЛОР-органів (риніти, фарингіти, тонзиліти, аденоїдити);
 • тим, хто страждає на захворювання дихальної системи (хронічний бронхіт, бронхіт курця, ларингіт, трахеїт, бронхіальна астма);
 • особливо ефективна галотерапія для пацієнтів, які страждають на бронхіальну астму або бронхіт із обструктивним компонентом;
 • також ефективно лікування будь-яких алергічних захворювань;
 • особливо показані соляні печери дітям з ослабленим імунітетом.


Як часто можна відвідувати соляну печеру?
Вже через 3-4 сеанси пацієнти відчувають приплив енергії, легкість у рухах і бадьорість духу.
Рекомендовано проходити 2-3 курси галотерапії на рік по 10-15 сеансів.

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ СОЛЯНОЇ КІМНАТИ

 • соляна печера знаходиться в комплексі «Сосновель» – у сосновому лісі;
 • нова (побудована в 2017 році);
 • якісна (під час будівництва дотримані всі вимоги);
 • сертифікована (є всі дозвільні документи та сертифікати якості);
 • гарна (цікаве дизайнерське оформлення, музичний супровід);
 • ефективна (рекомендовано МОЗ);
 • спеціально для маленьких відвідувачів обладнаний дитячий куточок, а для любителів погрітися побудований спеціальний «термолежак-люлька».
Якщо у Вас немає можливості звозити Вашу дитину до природної оздоровниці, привозьте її до нас у «Сосновель». Десять сеансів такої терапії матимуть гарний лікувальний ефект і замінять тижневе перебування на морському узбережжі. А чисте хвойно-лісове повітря та йодована вода Десни тільки доповнять відпочинок.
Цим методом можна лікувати псоріаз, екзему та інші захворювання шкіри, а також нормалізувати роботу нервової системи, позбутися депресії.
Соляная пещера

Декілька разів на місяць ми надсилаємо нашим передплатникам інформацію про бонуси та спеціальні пропозиції на відпочинок і заходи.

Приєднуйся до нас!

Гарного відпочинку!=)