Подзвоніть мені
Дата заезда
Дата выезда
Категорія
Дорослих
Дітей
Телефон
Ім'я
Подзвоніть мне
Бронювання столу
Дата
Час
Гостей
Телефон
Ім'я
Забронювати
Контроль якості
Будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите свій відгук. Ми цінуємо Ваш вибір і піклуємося про те, щоб відпочинок був максимально комфортним.
Тому, нам важливо отримати від Вас зворотній зв’язок і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.
Ім'я
Телефон
Відгук
Надіслати
Бронювання
Дата
Час
Гостей
Телефон
Ім'я
Забронювати
Перезвоните мне
Телефон
Чекаю дзвінок
Хочу оздоровлення
Ім'я
Дата
Телефон
Замовити

бальнеологія

Кабінет бальнеології оздоровчого центру містить:
- перлинні ванни
- хвойні ванни
- бішофітові ванни
- фітомінеральні ванни
- підводний душ-масаж
- гідромасаж
ПЕРЛИНІ ВАННИ
Дію перлинних ванн можна порівняти із впливом на тіло мікромасажу, який розслаблює нервову систему. Перлинні ванни рекомендуються під час лікування різних порушень здоров’я: вони допомагають у разі нервових розладів, захворювань серця та судинної системи, безсоння, артеріосклерозу.
Перлинні ванни – ідеальний помічник у боротьбі із зайвими кілограмами: вони допомагають позбавитися целюліту, розтяжок, жирових відкладень.
Протипоказання: загальні протипоказання до бальнеотерапії.
Вартість: 550 грн
ХВОЙНІ ВАННИ
Хвойні ванни позбавляють нервової перенапруги, розслаблюють, допомагають позбутися нервозності, стимулюють імунітет, відновлюють здоров’я після хвороби. Хвойні процедури пом’якшують та підвищують еластичність та пружність шкірного покриву, нормалізують водний баланс шкіри, мають видимий ефект омолодження. Завдяки здатності прискорювати процеси регенерації клітин застосування таких ванн допомагає прискорити загоєння ран і мікротріщин на шкірі. Поліпшують обмінні процеси, загальне самопочуття, збільшують працездатність.
Протипоказання: гострі хронічні захворювання або їх загострення, тромбози, емболії, гіпертонічна хвороба 2 та 3 стадії, туберкульоз, інфекційні захворювання, індивідуальна непереносимість. Загальні протипоказання до бальнеотерапії.
Вартість: 550 грн
БІШОФІТОВІ ВАННИ
Підсилюють ефекти всіх видів гальванічних перлинних, вихрових, гідромасажних ванн та підводного масажу. Нормалізують мінеральний баланс на клітинному рівні та насичують організм магнієм трансдермально.
Бішофітові ванни використовують під час реабілітації: деформуючого артрозу, артриту, остеохондрозу хребта, наслідків травм, невритів, невралгій, радикулітів, неврозів, вегето-судинних дистоній, порушень обміну речовин та сну. У комплексі загальнооздоровчих процедур.
Протипоказання: загальні протипоказання до бальнеотерапії.
Вартість: 550 грн
ФІТОМІНЕРАЛЬНІ ВАННИ
Ванни з іонами магнію заспокійливо діють на серцево-судинну та нервову систему, знімають судоми та м’язову напругу. Допомагають у разі безсоння, нервового та фізичного перезбудження, вегето-судинних розладів та неврозів, істерії, мігрені. Знижують серцевий ритм і артеріальний тиск. Мають седативну та антидепресантну дію.
Насичує організм магнієм трансдермально (через шкіру).
Протипоказання: тромбози, емболії, гіпертонічна хвороба 2 та 3 стадії, туберкульозний процес, епілепсія, інфекційні захворювання, індивідуальна непереносимість. Загальні протипоказання до бальнеотерапії.
Вартість: 550 грн

Підводний душ-масаж 550 грн
Гідромасаж 550 грн
Бальнеологія

Декілька разів на місяць ми надсилаємо нашим передплатникам інформацію про бонуси та спеціальні пропозиції на відпочинок і заходи.

Приєднуйся до нас!

Гарного відпочинку!=)